Про це повідомив генеральний директор металургійного комбінату "Азовсталь" Енвер Цкітішвілі на своїй сторінці в Facebook.

"Ситуація на ринку металобрухту знову загострюється, вже фіксуємо його нестачу. Як не дивно, ми відчували себе набагато впевненіше в більш дефіцитний період року (червень-липень) саме завдяки поставкам обсягів брухту "Укрзалізниці". За нашою інформацією, запаси готового для реалізації металобрухту УЗ становлять близько 128 тисяч тонн, а це близько 700 млн грн додаткових доходів для фінансування інвестпрограми УЗ (можна придбати 5 нових магістральних тепловозів або зробити капремонт 35 існуючих одиниць)", написав він.

Він зазначив, що металурги чекають проведення тендерів на прозорих умовах, за аналогією з тими, які проводилися в червні 2017 року відповідно до рекомендацій КМУ і особисто прем'єр-міністра України.

"Сподіваюся, що і новий керівник УЗ Євген Кравцов не допустить зловживань в процесі реалізації даного найважливішого як для ГМК, так і для економіки країни металургійної сировини, і вже найближчим часом УЗ оголосить тендер з продажу брухту", підсумував він.