"Я розраховую, що буде підтримка, оскільки за наш базовий "металургійний" закон з Олегом Ляшко проголосували 260 народних депутатів. Тобто, це питання виходить за рамки політичної кон'юнктури, на питанні підтримки промисловості не можна спекулювати. Вчора я звертався до голови Верховної Ради на погоджувальній раді з тим, щоб після розгляду вранці в Комітеті цей закон з поправками президента був включений в розпорядок дня", – сказав він в ексклюзивному коментарі бізнес-порталу UAprom.

За його словами, закон повинен стояти сьогодні в прохідній частині. "Комітет одноголосно висловився на користь української металургії", – зазначив він.

"Такі важливі питання для української промисловості повинні вирішуватися невідкладно", – підкреслив нардеп.

Крім того, Галасюк зазначив, що ветування "металургійного" закону не відповідає економічним інтересам України. "Цей закон життєво необхідний для забезпечення національної безпеки і сприяння промисловості. Більше того, ми вже неодноразово доводили, що закон повністю відповідає нормам СОТ", – сказав він.

Однак, за його словами, доводиться погодитися з правками президента як з вимушеним компромісом. "Будь моя воля, я б взагалі заборонив експорт брухту з країни, оскільки у нас є потужності по його переробці та життєво важливі потреби оборонної сфери та промисловості", – констатував Галасюк.

Нагадаємо, сьогодні, 11 липня, комітет Верховної Ради з питань промислової політики і підприємництва прийняв поправки президента в "металургійний" закон. Правки передбачають продовження збору не на два роки, а на один рік.