Про це заявив голова Федерації роботодавців Дмитро Фірташ, йдеться у повідомленні пресс-служби організації.

"Ми повинні створити реєстр українських компаній та мати повне розуміння, що виробляють не тільки великі, а й малі підприємства. Часто їх пропозиції більш вигідні, ніж пропозиції імпортерів", – сказав Фірташ.

За словами голови Федерації, співпраця великих та малих підприємств дозволить посилити позиції українських виробників на внутрішньому ринку. "Я готовий відвідати кожну область, щоб обговорити проблеми великого та малого бізнесу, сприяти розвитку співпраці між ними", – сказав Фірташ.

Також він заявив, що розвиток української промисловості гальмується відсутністю стратегічного планування. "Сьогодні в країні немає достатнього розуміння, як повинна розвиватись українська промисловість, якою вона повинна бути через рік, п‘ять чи десять років, щоб забезпечити економічне зростання України", – сказав Дмитро Фірташ.

"Федерація розпочала роботу над Програмою промислового розвитку України, розрахованою на п‘ять років. Роботодавці, український бізнес визначать пріоритетні галузі, які забезпечать конкурентоспроможність України, і ми розраховуємо на системну співпрацю з державою у цьому питанні", – додав Голова Федерації.