Про грошову допомогу Сполучених Штатів найвразливішим до епідемії COVID-19 категоріям населення інформує The New York Times.

Читайте також У США на коронавірус протестували вже понад 3,5 мільйона людей

Президент Дональд Трамп оголосив програму допомоги фермерам на боротьбу з коронавірусом в розмірі 19 мільярдів доларів. З них – прямі платежі виробникам на 16 мільярдів доларів та масові закупівлі м'яса, молочних продуктів.

Міністерство сільського господарства США співпрацює з регіональними та місцевими дистриб'юторами, щоб придбати на 3 мільярди доларів сільськогосподарських товарів для найбіднішого населення,
– йдеться у повідомленні.

Продукти планують розподілити серед продовольчих банків, церков і груп допомоги. Це потрібно, адже мільйони американців втратили через коронавірус роботу. Крім того, велика частина економіки паралізована.

Коронавірус у США: останні новини

  • Наразі загальна кількість підтверджених випадків захворювання в країні складає 710 тисяч 272 людей.
  • Тест на коронавірус здали понад 3 мільйони американців.
  • За офіційними даними, вже понад 63 тисячі пацієнтів одужали.
  • Штат Нью-Йорк став одним з глобальних центрів пандемії COVID-19 у світі. Саме там – більшість випадків зараження в США.
  • Станом на 18 квітня у Нью-Йорку від коронавірусу померли вже понад 13 тисяч людей. Морги переповнені, в лікарнях не вистачає ліжок для хворих, а медики пишуть заповіти.