Економіка України

"Так розподіляється світ, що шляхом верховенства права все буде в Каліфорнії або в Ізраїлі. Але не в Україні і не в Росії. Тому що тут відсутнє верховенство права", – стверджує Фурса.

Санкції проти Кремля

"Не так погано все в Росії. Треба чітко розуміти, що економічно Росія набагато розвиненіша ніж Україна. Вони пішли набагато далі в ринкових реформах, ніж Україна. І вони зробили це ще на початку 2000-х років", – заначив Сергій Фурса.

"США обрали саме Дерипаска, тому що Трамп бореться за "підтримку американського виробника". Тобто, він забирає з ринку конкурента, який виготовляє таку ж продукцію", – прокоментував Фурса.

Втручання РФ у Сирію

"Справа в тім, що наше втручання в Сирію не мало ніяких раціональних підстав. Війна, яку розпочала наша спільна країна Радянський Союз колись в Афганістані не мала ніякого сенсу, так само не має ніякого сенсу війна в Сирії. Окрім сенсу чисто символічного: показати, що ми теж круті. Щоби з нами рахувались", – розповів Гозман.

"Сполучені Штати Америки за Барака Обами та Дональда Трампа не мають своєї стратегії що робити в Сирії, яка їхня мета. Згадайте тиждень тому: Трамп казав, що він буде виводити контингент США з Сирії", – ствердив Самусь.

Більше – дивіться у програмі.