Таку думку сайту телеканалу "24" висловила політичний експерт Тетяна Лупова, коментуючи чергове різке подорожчання продуктів першої необхідності.

Зазвичай влітку дорожчає цукор, оскільки це пов'язано із заготовками на зиму. Можна, звичайно, жартувати, що країна, де гречкою розраховуються на всіх виборах, дорожчає автоматично напередодні кожної виборчої кампанії. Але дуже цікаво, чому все дорожчає, а влада мовчить?
– зазначила вона.

На думку експерта, на людей владі стало просто наплювати. Всі проблеми звалені на людей, щоб народ сам з ними і розбирався.

"Все дорожчає, але чиновники дуже "важливим" чимось зайняті. Президент Петро Порошенко, приміром, домовився, що всі музеї Верони для українців будуть безкоштовними. Це важливо. Ціна на гречку — ні, а безкоштовні музеї — так. А домовитися, щоб комунальні тарифи, які з 1 липня знову підвищуються, були нижче, і щоб ціни на продукти були адекватні, щоб люди могли це осилити — цього не відбувається", – підкреслила політолог.

При цьому, як наголосила Тетяна Лупова, в європейських країнах намагаються полегшити життя людям під час економічної кризи, тому що їм найважче.

У Європі влада виконує функцію захисту людей і забезпечення їм благ, починаючи від охорони і їх безпеки, і закінчуючи допомогою під час кризи. Якщо щось відбувається серйозне в державі, то людям, наприклад, скасовують відсотки на кредити, дають фінансову допомогу,
– додала експерт.

В Україні ж, за її словами, під час економічної кризи підіймають зарплати чиновникам, що, безумовно, дуже "важливо". А люди залишаються один на один з проблемами.

Але при цьому ще більше багатіють люди, які мають відношення до влади. Парадокс української політики,
– підкреслила Тетяна Лупова.

Читайте також: Гречка продовжує дорожчати — у Мінагрополітики знайшли винних