Таке право отримали компанії "ДТЕК" Східенерго", "ДТЕК" Пауер Трейд", які входять до енергохолдингу "ДТЕК" Ріната Ахметова, і держпідприємство зовнішньоекономічної діяльності "Укрінтеренерго".

Про це повідомляє "Кореспондент" з посиланням на "Українські новини".

Відповідний доступ до потужності був реалізований на торгах за 220 тисяч гривень.

При цьому, продаж електроенергії до Росії не зацікавив жодну компанію.

Відтак, "Укренерго" реалізувала "ДТЕК" Східенерго" доступ до перетину "Бурштинського енергоострова" загальною потужністю 545 МВт за 110 тисяч гривень, а також доступ до перетину "Добротворська ТЕС" - Замость (Польща) загальною потужністю 235 МВт за 10 тисяч гривень.

Компанія "ДТЕК" Східенерго" також купила 5 з 8 лотів за 25 тисяч гривень, що дають право експортувати електроенергію до Білорусі потужністю до 650 МВт. Останні 3 лоти придбали за 50 тисяч гривень "Укрінтеренерго" з дозволеним експортом потужністю до 250 МВт.

"Укренерго" також продала "ДТЕК" Пауер Трейд" доступ до україно-молдовського перетину потужністю 700 МВт за 25 тисяч гривень.

Раніше повідомлялося, що "Укренерго" не допустила до участі в аукціоні "Білоцерківську ТЕЦ", контрольовану бізнесменом Костянтином Жеваго, посилаючись на неузгодженність зовнішньоекономічних контрактів з "Укренерго".