При цьому рівень угод купівлі-продажу із залученням позикових коштів, як і раніше тримається на рівні 20%, повідомляє фінансове видання myBank.ua.

"На сьогоднішній день 20 банків з першої тридцятки найбільших фінустанов країни мають програми з автокредитування. При цьому, кредитні продукти по новим автомобілям є в активі всіх фінансових установ, а програми на покупку користованих авто лише у семи банках. Домінуюче число фінансових установ віддають перевагу фіксованими ставками", — розповів фахівець видання Тарас Островерх.

За видачу коштів банки передбачають одноразові комісійні платежі від 1 до 5% від суми кредиту. Максимальний термін, на який можна оформити кредит на новий автомобіль становить 7 років (для старих автомобілів — 5 років), при цьому на транспортні засоби з країн СНД, Китаю та Ірану, як правило, — всього 3–5 років.

Розмір обов’язкового першого внеску для оформлення кредиту коливається від 9% до 75% від вартості автомобіля, при середньому значенні 32%.

"Активне зростання вартості автокредитів відновився в серпні цього року і "успішно" продовжується донині", — додав Тарас Островерх.