Фахівці пояснюють: кількість безготівкових операцій із року в рік збільшується через розвиток онлайн-бізнесу. Нині вже більше половини українців — користувачі інтернету, серед них — 17% здійснюють покупки у мережі. До того ж, люди зрозуміли, що тримати гроші на картках не тільки зручно, а й вигідно. Особливо, під час нестабільної економічної ситуації в країні.

Кешбек сьогодні — один з найпоширеніших бонусів від банків. За здійснені покупки, клієнтам на картку повертається певний відсоток від вартості транзакції. У вигляді "живих" грошей або ж певних бонусів. До того ж, фінустанови намагаються врахувати всі інтереси користувачів.

Наприклад, любителям мандрувати, Union Standard Bank пропонує кешбек за придбання квитків, за бронювання готелів та розрахунки карткою за кордоном. Примножити кошти можна і за рахунок щоденних нарахувань на залишок. Цей відсоток за останній рік значно зріс, зазначають фахівців.

За наявності "пластикового гаманця" клієнт за лічені хвилини може переводити гроші з картку на картку у будь-який момент та у будь-який куточок світу за допомогою спеціального сервісу в інтернеті. При цьому вартість послуги мінімальна — 1-2% від суми.

За останній рік популярність так званого P2P-сервісу зросла на 42%. Також власник картки має можливість швидко та зручно поповнити власний рахунок. У будь-якому з 18 тисяч терміналів QIWI, iBox та інше. Для клієнтів Union standard bank ця послуга є абсолютно безкоштовною.