Згідно з умовами угоди перевізник отримав опціон ще на 150 авіалайнерів. Lion Air замовила 201 “Boeing 737 MAX” і “29 Boeing 737-900ER”. Сума контракту складе 21,7 мільярда доларів. Про угоду оголосили незабаром після того, як на острові Балі приземлився літак американського Президента Барака Обами. Глава США відвідав Індонезію в рамках туру, під час якого він розраховував домовитися про ринки збуту для американської продукції в той час, коли внутрішній попит в країні падає.

За прогнозами Boeing, протягом наступних 20 років авіакомпанії азіатсько-тихоокеанського регіону замовлять літаків на півтора трильйона доларів. В американській компанії підрахували, що за два десятиліття кількість рейсів на невеликі відстані в цьому регіоні зросте на 7%.

Розраховуючи на зростання продажів в Азії та Океанії, Boeing в першу чергу робить ставку на невеликі лайнери. Авіабудівник має 1000 замовлень на такі моделі. Boeing планує поставити перший такий літак покупцеві в 2018 році, через рік після початку їх серійного виробництва.