Про це повідомило в п'ятницю агентство Bloomberg з посиланням на джерело, знайоме з ситуацією.

Магазин додатків Apple App Store часто критикується за недосконалість пошукових механізмів: "нерозкручені", або схожі за жанром програми складно знайти, пише Bloomberg. Часто такі програми потрапляють в кінець пошукової видачі, і лише деякі користувачі дізнаються про їх існування. Програмне забезпечення, яке розробляє Chomp Inc., забезпечує більш точні пошукові результати, ніж стандартні пошукові системи в магазині Apple.

У самій компанії агентству не підтвердили факт купівлі. "Ми купуємо невеликі компанії час від часу, але звичайно не коментуємо мети такої купівлі і наші плани щодо них", - сказала Bloomberg прес-секретар Apple Еммі Бесет.

Зараз у магазині мобільних додатків Apple міститься більш як 550 тисяч програм, а сукупна кількість завантажень наближається до 25 мільярдів.

Раніше, в січні цього року, Apple також оголосила про придбання ізраїльського виробника чипів пам'яті Anobit. На думку експертів, угода допоможе Apple забезпечити максимальну надійність поставок ключових компонентів для своїх комп'ютерів і мобільних пристроїв.