Сучасний криптоінвестор вже давно займається не лише продажем та купівлею криптовалют. Що таке бівалютні інвестиції, як вони працюють та чому цей інструмент криптоінвестицій вартий уваги, розповідаємо у матеріалі 24 каналу.

Актуально Стартує турнір для криптотрейдерів з призовим фондом 8 мільйонів доларів: як взяти участь

Що таке бівалютні інвестиції

Бівалютні інвестиції – це короткостроковий торговий інструмент, що дозволяє збільшувати дохід на низьковолатильних ринках. Водночас він дозволяє заробляти й на коливаннях ринку.

Інвестор відкриває депозит тривалістю 1, 3 чи 5 днів та обирає валютну пару: USDT в парі з однією з 21 криптовалют (біткойн, Ethereum, BitDAO та інші). Депозит з нарахованими відсотками йому повертається в USDT (якщо обрана криптовалюта виросла) або в обраній криптовалюті (якщо вона впала в ціні).

Бівалютні інвестиції - короктостроковий інструмент
Бівалютні інвестиції - короткостроковий інструмент / Скриншот з Bybit

Заробляйте в будь-якому випадку

Є 3 види ринку: низьковолатильний, ведмежий та бичачий:

  • Коли є низька волатильність на ринку, то бівалютні інвестиції – це спосіб за короткий час отримати вищий дохід, ніж зараз може запропонувати спотовий ринок (тобто коли просто купуєте та продаєте активи).
  • Коли ринок падає, то інвестор заробляє криптовалюту. І її треба притримати поки тренд не розвернеться. Треба вкладати в бівалютні інвестиції за падіння ринку лише, коли впевнені у швидкому розвороті тренду.
  • Коли ринок росте, то бівалютні інвестиції дозволяють отримати більше прибутку та швидкий дохід в USDT.

Бівалютні інвестиції представлені на криптобіржі Bybit. Фахівці криптобіржі розповіли 24 каналу, як це працює на практиці. Розберемо на прикладі бівалютної інвестиції в USDT-ETH тривалістю в 1 день.

Якщо ринок падає

Уявімо, що на ринку зараз нисхідний тренд, й інвестор прогнозує зниження цін в короткостроковій перспективі, але переконаний, що в довгостроковій перспективі на криптовалюту чекає ріст. Тож він вирішує використати бівалютну інвестицію для депозиту Ethereum, щоб отримати більше цієї криптовалюти:

Інвестор купує 1-денний продукт бівалютних інвестицій з 1 Ethereum за ціною 1977,6 USDT. Така інвестиція пропонує дохід 303,25% річних (APY). Наступного дня ціна Ethereum і справді опустилася до 1 950 USDT. Тож інвестор заробив 0,00831 Ethereum за один день.

Якщо ринок росте

Якщо ж інвестор навпаки переконаний, що ринок ростиме, то обирає бівалютні інвестиції для швидкої торгівлі та збільшення своїх USDT. Інвестор купує 1-денний продукт бівалютних інвестицій з Ethereum на 4 000 USDT. Всі інші умови такі ж самі: поточна ціна Ethereum – 1977,6 USDT, APY – 303,25%.

Наступного дня ціна ETH виростає до 1 990 USDT, що приносить інвестору 33,87 USDT всього за день. Зазначимо, що USDT – це стейблкойн, який еквівалентний 1 долару США.

Для кого бівалютні інвестиції

  • Для тих, хто бажає отримувати доходи в USDT або інших криптоактивах.
  • Для тих, хто готовий отримувати потенційно високий прибуток і накопичувати криптоактиви в умовах зниження ринку.
  • Для тих, хто прагне здійснювати швидкі прості угоди без зайвого клопоту на ринку, що росте.
  • Для тих, хто добре передбачає цінову динаміку двох криптоактивів у вибраному плані бівалютних інвестицій.