"Коли Арбузов працював на посаді голови Нацбанку, це був період плідної співпраці і взаємодії НБУ й уряду. Усі ті найскладніші завдання, які виникали, вирішувалися спільно і злагоджено. Я хотів би побажати Ігорю В’ячеславовичу, щоб такий стиль роботи, така взаємодія і розуміння загальнодержавних проблем і завдань збереглися", - зазначив Микола Азаров.

Новообраного голову Нацбанку прем'єр-міністр закликав активніше інформувати громадськість про важливі рішення, які ухвалюють в головній фінустанові країни.

Азаров вважає, що добре організована інформаційна кампанія Нацбанку допоможе запобігти паніці серед населення, яку провокують безвідповідальні політики та експерти і яка послаблює національну валюту.

"Доки у державі існує злагоджена робота Президента, уряду, Нацбанку і більшості у Верховній раді, ніяких потрясінь в Україні не буде - це аксіома. Потрясіння народжуються тоді, коли немає єдності у політичного керівництва країни, коли у різні боки тягнуть економічну і фінансову політику", - вважає глава уряду.

Нагадаємо, Ігоря Соркіна призначили на посаду голови Національного банку України. За це рішення проголосував 231 нардеп.