Австрійський уряд пояснює це способом боротьби проти "соціального та природоохоронного демпінгу" зі сторони авіакомпаній, пише DW.

Читайте також Austrian Airlines відновить польоти в Україну 22 червня: ціни та напрямки

Не буде можливим пропонувати квитки, дешевші за фактичні витрати,
– кажуть в уряді.

Які ще зміни пропонує уряд

  • пасажири будуть змушені платити податок у розмірі 30 євро, якщо летітимуть на відстань до 350 кілометрів;
  • у майбутньому планують повністю заборонити короткі перельоти тривалістю до трьох годин, якщо на маршруті є швидша альтернатива на залізниці.
  • у вартість квитка в майбутньому включатимуть усі податки й збори.

Австрійська міністерка з питань клімату, довкілля, енергетики, та технологій Леоноре Ґевесслер назвала це "новаторськими кроками у Європі".

За її словами, уряд надасть авіакомпанії Austrian Airlines фінансову допомогу у розмірі 600 мільйонів євро для подолання наслідків кризи, спричиненої пандемією коронавірусу.

До слова, Austrian Airlines входить до Lufthansa Group.

Що відомо про фінансовий стан Lufthansa Group

  • Наприкінці травня у Lufthansa не виключили банкрутство компанії. Це дало б можливість компанії виплати компенсацій за авіаквитки. А також спростило б процедуру звільнення співробітників та закриття неприбуткових підрозділів.
  • На початку червня стало відомо, що Lufthansa відмовилася від деяких слотів в аеропортах Мюнхена й Франкфурта. Зробили це в обмін на схвалення ЄС програми допомоги від уряду ФРН обсягом 9 мільярдів євро.