"Я відверто своїм співрозмовникам сьогодні сказав, що на шляху збільшення обсягу американських інвестицій існують перешкоди, зокрема, у галузі обкладання податками, у регулятивній політиці, у сфері митниці, які струмують цей процес", - сказав Гордон.

Він повідомив, що мав зустріч з американськими бізнесменами, які працюють в Україні, і вони поділилися з ним своїми міркуваннями з приводу проблем, з якими вони стикаються на шляху ведення бізнесу і вкладення капіталу.

Філіп Гордон відзначив, що американський експорт в Україну збільшився і досяг рекордної позначки – близько двох мільярдів доларів, але, за його словами, це ще далеко від тих показників, які б мали бути.

За словами заступника держсекретаря США, Україна посідає доволі низькі позиції у рейтингу легкості ведення бізнесу.

"Здається, Україна посідає 152-гу позицію у рейтингу 183-х країн, і це шкода, оскільки в Україні важко робити бізнес. Американські компанії сюди не прийдуть з своїми інвестиціями, відповідно, Україна втрачатиме у своєму розвитку", - сказав Гордон, додавши, що в США сподіваються, що деякі з цих питань будуть вирішені, оскільки хотіли б, щоб обсяг американських інвестицій в Україну зростав.