Про це повідомляє Agence France-Presse з посиланням на лист до співробітників, поширений менеджментом авіаперевізника. За рахунок звільнень компанія планує зменшити витрати на персонал на 20%.

У листі президента власника American Airlines - холдингу AMR - Тома Хортона наголошується, що скорочення стосуватимуться і менеджменту авіаперевізника. Зокрема, в головному офісі AMR буде звільнено 1400 менеджерів. Також без роботи залишаться 400 пілотів, 2300 осіб з допоміжного льотного персоналу, 4600 фахівців наземних служб і 4200 різноробочих.

"Наші головні конкуренти свого часу скористалися процедурою банкрутства для того, щоб зробити свої компанії більш ефективними", - заявив Том Хортон в листі. Він зазначив, що "зараз настав такий час для American Airlines". За словами Хортона, скорочення дозволять авіаперевізнику економити 1,25 мільярда доларів на рік.

AMR подала на банкрутство за статтею 11 Кодексу законів про банкрутство США в кінці листопада 2011 року. Стаття 11 передбачає реорганізацію компанії з метою захисту від кредиторів - компанія продовжує нормально працювати, отримавши можливість якийсь час не платити по боргах.

За даними ЗМІ, в даний час AMR розробляє план скорочення витрат і реструктуризації компанії.