Олександр Дубінський у кулуарах Верховної Ради розповів, що вперше дізнався про опублікований запис вчора ввечері перед засіданням фракції, повідомляє кореспондентка 24 каналу.

Відео тут: У мережу злили неоднозначну розмову Гончарука з керівництвом НБУ і главою Мінфіну

Мені надіслали колеги. Для мене було дуже важливо зрозуміти, чи це фейк,
– сказав Дубінський.

На запитання журналістів про його причетність до опублікованих записів Дубінський сказав: "Де у вас така інформація? Де вона шириться? У яких ЗМІ? Я не маю жодного відношення, був таким же здивованим, як і ви".

Після оприлюдненого відео нардеп прогуглив дату про яку мовиться на цих плівках. Він зауважив, що саме 16 грудня НБУ прозвітував на своєму сайті про зустріч і стратегічну сесію щодо макроекономіки, на якій були присутні всі ці люди.

До речі: У "Слузі народу" не бачать підстав для відставки Гончарука

Дубінський вважає, жоден з фігурантів розмови не може "чимось керувати".

Абстрактне уявлення на першому курсі інституту… Наслідки можуть бути серйозні, бо люди розуміють, якої розумової якості люди на найвищих ланках країни,
– сказав Дубінський.

Нардеп запевнив, що не звертався до правоохороних органів, бо вважає, що немає кримінального чи адміністративного злочину.

Скандал із "прослушкою Гончарука": основне

15 січня у мережі опублікували записи розмов людей, чиї голоси схожі на голоси:

  • Прем'єра Олексія Гончарука,
  • Заступника голови НБУ Катерини Рожкової,
  • Очільниці Мінфіну Оксани Маркарової,
  • Міністра розвитку економіки Тимофія Милованова,
  • Заступника голови НБУ Дмитра Сологуба,
  • Заступниці очільника Офісу Президента Юлії Ковалів.

В оприлюдненому записі фігуранти нібито виробляли пояснення для президента Зеленського про причини зміцнення курсу гривні.

Важливо: Олів'є не подорожчає: у мережі з'явилася третя частина резонансних записів Гончарука – відео

При цьому під час розмови "Гончарук" сказав, що у Зеленського "дуже примітивне розуміння економічних процесів" (і одразу уточнив, що "примітивне" – означає "просте"). Сам Гончарук також говорить про те, що він "повний профан" в економіці.

У Кабінеті міністрів спростували інформацію про те, що Гончарук після оприлюднення цих записів написав заяву про звільнення.

Зверніть увагу! Одним із перших опублікував відео у фейсбуці Олександ Дубінський. Він та нардеп Максим Бужанський останнім часом критикують Кабмін у соцмережах.